AhiskaLi FORUM

Объявление

Последние темы Форума

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » AhiskaLi FORUM » Kutlamalar » 2009'da herşey gonlunuzce olsun...

2009'da herşey gonlunuzce olsun...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Yıllar Sonra Öğrendim ki ;

Öğrendim ki.. Kimseyi sizi sevmeyi zorlayamazsınız.Kendinizi sevilecek insan yapabilirsiniz, gerisini karşı tarafa bırakırsınız.

Öğrendim ki.. Güveni geliştirmek yıllar alıyor,yıkmak bir dakika.

Öğrendim ki.. Hayatında nelere sahip olduğun değil kiminle olduğun önemli.

Öğrendim ki.. Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün ama sonrası için bir şeyler bilmek gerek.

Öğrendim ki.. İnsanların başına ne geldiği değil o durumda ne yaptıkları önemli.

Öğrendim ki.. Ne kadar küçük dilimlersen,dilimle her işin iki yüzü var.

Öğrendim ki.. Olmak istediğim insan olabilmem çok vakit alıyor.

Öğrendim ki.. Bütün sevdiklerinle iyi ayrılman gerek,hangisi son göruşmek olacak bilemiyorsun.

Öğrendim ki.. Bittim dediğin andan itibaren pilinin bitmesi daha çok var.

Öğrendim ki.. Kahraman dediğimiz insanlar bir şey yapılması gerektiğinde,yapılması gerekeni şartlar ne olursa olsun yaparlar..

Öğrendim ki.. Affetmeyi öğrenmmek deneyerek oluyor.

Öğrendim ki.. Bazı insanlar sizi çok seviyor ama bunu nasıl göstereceğini bilmiyor.

Örendim ki.. Düştüğün zaman seni tekmeleyeceğini düşündüklerininden bazıları kaldırmak için elini uzatır.

Öğrendim ki.. İki insan aynı şeye bakıp tamamen farklı şeyler görebilir.

Öğrendim ki.. Aşık olmanın ve aşkı yaşamanın çok çeşidi vardır

Öğrendim ki.. Hiç tanımadığın insanlar,ki saat içinde senin hayatını değiştirir.

Öğrendim ki.. Anlatmak ve yazmak ruhu rahatlatır.

Öğrendim ki.. Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez.

Öğrendim ki.. Tecrübenin kaç yaşgünü partisi yaşadığınızla ilgisi yok,ne tür deneyimler yaşamanızla var.

Öğrendim ki.. Ne kadar yakın olursa olsunlar en iyi arkadaşlar da arasıra üzebilir, onları affetmek gerekir.

Öğrendim ki.. Bazen başkalarnı affetmek yetmiyor.Bazen insanlar kendisini affedebilmesi gerekiyor.

Öğrendim ki.. Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın dünya sizin için dönmesini durdurmuyor.

Öğrendim ki.. Şartlar ve olaylar kim olduğumuzu etkilemiş olabilir.Ama ne olduğunuzdan kendimize sorumluyuz.

Öğrendim ki.. İki kişi münakaşa ediyorsa,bu birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmez.

Öğrendim ki.. Her problem kendi içinde bir fırsat saklar.Ve problem fırsatın yanında cüce kalır.

Öğrendim ki.. Sevgiyi çabuk kaybediyorsun,pişmanlığın yıllar sürüyor

Herkesin yeni yıli sevdikleriyle birlikte gönlünce olsun,Herkesin yeni yılı kutlu olsun...

0

2

yeni yilin kutlu olsun Osman,,ve arkadashlar
Shalale nenee selam soyle,,,,,

0

3

2009 Yılınız Sağlıklı, Başarılı ve Mutlu Olsun
Tüm dostlarımın yeni yılını kutlar; yeni yılın sizlere sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini

0

4

isterim

0

5

Teshekkur ederim Sizinda yeni yiliniz kutlu olsun nenem ve mamam Sizlerin heppinize choxlu salam soyliyerler Gulbaton xalanin ve bashqa buyuklerin ellerinden opiyerim chocuxlarin gozlerinden opiyerim  :flag:

0

6

tmmm soylerimm,,  it was long time but i didnt se,sorry ,,,

0

Вы здесь » AhiskaLi FORUM » Kutlamalar » 2009'da herşey gonlunuzce olsun...

Создать форум. Создать магазин